2. kolo Svetového pohára vo vodnom lyžovaní za vlekom

Klub vodného lyžovania TRIXEN v spolupráci s medzinárodnou vodnolyžiarskou federáciou IWWF a Slovenským zväzom vodného lyžovania a wakeboardingu usporiada 2. kolo Svetového pohára vo vodnom lyžovaní za vlekom pod názvom International Tour of Cableski. V rámci tohto podujatia bude prebiehať aj súťaž v juniorskych kategoriách chlapcov a dievčat do 15 a do 19 rokov.

Podujatie organizujeme s podporou Mesta Košice a Miestneho úradu Mestskej časti Košice - Nad Jazerom.

Čítať viac…

Výzva pre každý pár nôh

Premiéra troch nových disciplín, atraktívne trate, športový program aj pre rodiny s deťmi a zaradenie podujatia do
Česko–Slovenského pohára v towerrunningu.

VÝZVA PRE KAŽDÝ PÁR NÔH

Po úvodných dvoch ročníkoch pristúpili organizátori košického BEHU NA VEŽU k rozšíreniu súťažných disciplín tak, aby si v sobotu 3. júna každý pretekár našiel tú svoju výzvu, s ktorou sa v krásnom lesnom prostredí popasuje.
 
SPRINT

Čítať viac…

10. ročník VSE City Run-u pomôže Únii nevidiacich a slabozrakých SR

Jeden z najväčších a najúspešnejších slovenských projektov spájajúcich šport a charitu sa pokúsi 3. mája v Košiciach už po desiatykrát a 11. mája v Prešove po druhýkrát aktivizovať deti, školy, športové kluby, profesionálnych športovcov, významné osobnosti spoločenského života a celú širokú verejnosť, aby urobili niečo pre vlastné zdravie, a spoločne pomohli vybranému obdarovanému subjektu získať potrebné finančné prostriedky.

Čítať viac…

Blíži sa 10. ročník charitatívneho behu VSE City Run

VSE CITY RUN je originálnym konceptom charitatívnych behov v centrách miest východného Slovenska. Prvý štartový výstrel zaznel v roku 2008 v Košiciach a dnes sa radí medzi najväčšie charitatívno – športové eventy na Slovensku. Aktívne sa ho zúčastnilo už 26.775 bežcov v 7 mestách a hodnota charitatívnej pomoci v roku 2016 presiahla sumu 100 000 EUR.

Čítať viac…