Hokejová hviezda Voráček pomáha i baví

Hokejista Jakub Voráček, to nie je iba hviezda Philadelphie Flyers či českej reprezentácie. Je to aj muž so srdcom na správnom mieste.

Pred dvomi rokmi založil nadáciu nesúcu jeho meno, ktorá pomáha ľuďom s roztrúsenou sklerózou. Na akcii Hokejky pro Kluka Puka, ktorý je symbolom nadácie, sa počas posledného júnového víkendu stretla česká (nielen) hokejová smotánka, ktorá sa divákom predviedla v exhibičnom futbalovom turnaji.

Čítať viac…

Deti, staňte sa súčasťou Dukly Trenčín!

Vážení rodičia, chcete mať doma ďalšiu hokejovú superhviezdu ako bratia Hossovci, Chára či Gáborík?
Priveďte vaše talentované deti vo veku 4 až 9 rokov medzi nás na prvé tréningy prípravky Dukly a  skúste im pomôcť naplniť ich tajné sny. Hokejovú výstroj Vám
zapožičiame. Tréningy hokejovej prípravky DUKLA Trenčín sú každú sobotu a nedeľu. Čas tréningu si môžete pozrieť na www.hkdukla.sk.
Tešíme sa na Vás!
Kontaktné informácie:
HK DUKLA Trenčín, n. o.

Čítať viac…

Hokejové nádeje zažili MS v Kolíne

Po tom, čo hráči z finálových tímov turnaja Orange Minihokej Tour 2017 zaujali čestné miesta na tribúnach počas Majstrovstiev sveta v hokeji do 18 rokov, a dokonca sa 9-roční „vlci“ z víťazného tímu MsHKM Žilina postavili počas slovenskej hymny na ľad spolu s našimi reprezentantmi pred prípravným zápasom proti Švajčiarsku, mali možnosť zažiť aj jedinečnú atmosféru „veľkých majstrovstiev“.

Čítať viac…

Rastislav Konečný: "Takúto sezónu som nečakal. Mám novú chuť do hokeja"

Hoci semifinálová séria najvyššej hokejovej súťaže medzi Žilinou a Nitrou ponúkla zaujímavé zápasy, najviac sa po nej hovorilo o fanúšikovskej divočine. Tá exponovala najmä v treťom a štvrtok zápase na žilinskom ľade. V zápase číslo štyri, ktorý Žilinčania prehrali 3:4, došlo k použitiu pyrotechniky v oboch táboroch fanúšikov. Následný zásah tzv. kukláčov pomohol k nútenému odchodu nitrianskych fanúšikov. Udalosti, o ktoré nikto zo žilinského klubu nestál, zatienili výborný dojem, ktorý žilinskí hokejisti zanechali.

Čítať viac…

Hokejové MS "18:" Zelený šampionát s unikátnym hybridným autom

Už len tri dni zostávajú do začiatku hokejových majstrovstiev sveta hráčov do 18 rokov. Aj pred štartom šampionátu v Poprade a Spišskej Novej Vsi možno povedať, že turnaj pod Tatrami bude výnimočný. Budú to totiž  "zelené majstrovstvá sveta“ a to aj vďaka tomu, že v Poprad zabezpečí odvoz odpadu hybridným vozidlom šetrným k životnému prostrediu. Nejde však len o odvoz odpadu, ktorý blížiace sa vrcholné podujatie radí medzi mimoriadne akcie.

Čítať viac…

8 najlepších mladíkov v základnej časti Tipsport ligy

Najvyššia hokejová súťaž má za sebou dlhodobú časť, po ktorej sa osem tímov stretne v play off zápasoch o majstra a dva budú hrať o zotrvanie medzi elitou. V dlhodobej časti zaujalo viacero hráčov. Magazín Svet športu si posvietil špeciálne na mladíkov pod 23 rokov, ktorým by mala patriť hokejová budúcnosť na Slovensku. Ktorým ôsmim hráčom pod 23 rokov sa najviac darilo?

Čítať viac…