Nasledujúci víkend bude v Skýcove a Kechneci patriť motorkám

Počas najbližšieho víkendu /22.4.-23.4.2017/, sú do kalendára Slovenskej motocyklovej federácie /SMF/ zahrnuté dve zaujímavé podujatia. Jedným z nich je pokračovanie seriálu MM SR enduro a country cross v Skýcove, druhým je úvodné motokrosové podujatie regionálneho pohára - východ motokros ESX Cup 2017 v Kechneci.

1. Seriál MM SR country cross a Enduro pokračuje v Skýcove

Motocross club Skýcov Vás srdečne pozýva na dvojdňové podujatie MM SR country cross, ktoré sa uskutoční 22. a 23. apríla 2017 v motokrosovom areáli Skýcov-Košariská. Pripravený je i bohatý program – živé vystúpenie rockových kapiel, tombola, atrakcie pre deti... Organizátor očakáva účasť viac než 250 jazdcov z rôznych krajín – okrem jazdcov zo Slovenska si prídu zajazdiť i tí z Česka, Poľska a i. Prvý štart majstrovských tried MM SR dorast a veterán je naplánovaný na sobotu o 10:00 hod. Po 16:00 hod. je nachystaný kultúrny a spoločenský program pre priaznivcov motocyklového športu, kde vystúpia živé kapely EXPERTS a SCREAM.

2. MM SR MX65/MX85/MX Ladies + RPV ESX Cup 2017 Kechnec - všetko je pripravené!
Už zajtra, 22.4.2017, sa na MX trati v Kechneci uskutoční prvé podujatie tohtoročného 6-dielneho seriálu RP východ v motokrose ESX Cup 2017. V rámci tohto podujatia bude odštartovaný i tohtoročný seriál MM SR mládežníckych tried MX65, MX85 a novej triedy MX Ladies, kde sa predstavia mladé motokrosové dievčatá. Podujatie sa započítava i do hodnotenia Slovenského pohára v motokrose. Organizátor Country Cross klub Kechnec pripravil pre jazdcov štartujúcich tried MX65, MX85, MX Ladies, MX1hobby, MX2hobby, MX4, MX4+, Twinshock, MXopen, MX2, MX2 junior a MX junior125 veľmi zaujímavú trať, ktorá mala premiéru na záverečnom motokrose ISDE 2015, a ktorá bola vysoko kladne hodnotená všetkými domácimi i zahraničnými jazdcami. Prvý štart kvalifikačných tréningov je naplánovaný na sobotu o 10:05 hod. Napriek nepriaznivému počasiu posledných dní organizátor garantuje kvalitne pripravený okruh, ktorý očakáva účasť viac ako 150 jazdcov, nielen zo Slovenska. Víkendová predpoveď počasia nepredpokladá extrémne nepriaznivé počasie a preto radi v Kechneci privítame nielen jazdcov, ale i všetkých priaznivcov motokrosového športu.

Sport: 

0 Komentáre