Krásny volejbalový sviatok v Pezinku!

Krásny športový zážitok z víkendu v Pezinku.

 

Nielen volejbaloví nadšenci sa tešili na víkendový termín turnaja MSR 2015/16, ktorý sa koná na palubovke Pezinskej športovej haly na Komenského ulici.
„Hrá sa tu klasický šestkový volejbal o titul Majstra Slovenska. Prišlo tu 8 najlepších juniorských družstiev z celej SR. Okrem špičkových výkonov krásnych dievčat sa diváci tešili na sobotný sprievodný program, ktorého súčasťou bola aj speváčka Katy Talan – bývalá finalistka súťaže X – Factor, ktorá miery do Hollywoodu. Spestrením je aj program pre detičky a veľa ďalších atrakcií. Na podujatí sa bude losovať tombola, v ktorej je ako prvá cena pračka od spoločnosti Electrolux“ prezrádza tréner usporiadateľského tímu Tomáš Varga.
Hrať sa začalo v piatok ráno, v dvoch halách na Komenského v Pezinku. Oficiálne otvorenie posunuli do poobedných hodín.
Celým trojdňovým turnajom  sprevádza známy moderátor, ktorý je dlhodobo veľmi obľúbenou súčasťou mládežníckych akcií.
„Keďže sme z obyčajného turnaja chceli spraviť aj pre diváka zaujímavý zážitok, pri plánovaní sme si dali záležať aj na detaily. Napríklad dievčatá pred začiatkom zápasu budú veľkolepo predstavované aj prostredníctvom veľkoplošnej obrazovky. Tiež doteraz nebývalo zvykom, že „hluché“ medzi - zápasové minúty sa budú vypĺňať programom... Nezabudli sme ani na skvelé jedlo a  dobré nápoje. Chceli sme aj pre diváka zabezpečiť príjemný športovo – kultúrny zážitok, aký na Slovensku v mládežníckej kategórii asi ešte ani nebol“ dodáva Tomáš Varga
V sobotu sa hral pekný volejbal od ranných hodín volejbal, ktorý bol v obednej pauze doplnený programom:
-    Okienko pre deti s knižkami
-    Vystúpenie KatyTalan
-    Niečo o zdravej výžive a kozmetike
-    Malé losovanie tomboly
Finálovými zápasmi vyvrcholí turnaj dnes, v nedeľu popoludní. Kedy budú losovať hlavnú cenu tomboly a spolu s primátorom mesta Pezinok a ďalšími hosťami ocenia samostatné hráčky ako aj víťazné družstvá.

Lucia Martonová
foto: Pavol Uhrin/ www.fotosport.sk 

Sport: 

0 Komentáre